• modul se instaluje klasicky nahráním zip souboru v administrace :: Moduly
  • pokud přecházíte ze staré verze na novou tak starou verzi nejprve odinstalujte
  • doporučeno:  po  instalaci zapněte log (karta Logování komunikace s Heureka) a cca po 10 až 20 objednávkách jej zkontrolujte, všechny záznamy by měly končit "ok". Pokud v logu nejsou chyby logování vypněte, log se tím smaže

 

 

Modul Heureka ověřeno pro Prestashop je k dispozic ve dvou verzích:

verze zdarma:

  • Přenos objednávek z Prestashopu do Heureka.cz a/nebo Heureka.sk
  • Logování komunikace s Heurekou

placená verze navíc:

  • zobrazení banneru Ověřeno 
  • vložení konvezního kódu (kód pro měření konverzí z Heureka)

Podpora multishop: lze vložit odlišné bannery a kódy pro každý eshop.

 

Modul k dispozici ZDE

 

K čemu modul slouží

Heureka je pro řadu obchodů stěžejní obchodní kanál. Pro úspěch prodeje na Heurece je zapotřebí

a) exportovat na Heureku co nejpodrobnější a aktuální informace o sortimentu eshopu k tomu slouží modul Srovnávače zboží

b) využívat doplňkové funkce Heureka

Většina doplňkových funkcí jako např. Dostupnostní XML soubor, SortimentReport, bidding, možnost dostat se mezi doporučované eshopy a řada dalších je spojena se službou Ověřeno zákazníky. Doporučujeme zdarma tuto službu implementovat, http://sluzby.heureka.cz/napoveda/certifikat-spokojenosti/.

Získání Ověřeno zákazníkz stačí došlé objednávky exportovat na Heureka, což je funkce kterou disponuje free i placená verze modulu  Heureka ověřeno . Jakmile je objednávka přenesena, heureka již sama pošle zákazníkovi výzvu k hodnocení spokojenosti s eshopem. Jakmile je dosažen dostatečný počet kladných hodnocení, je vlastník eshopu informován a je mu poskytnut kód banneru "Ověřeno zákazníky". Zobrazení toho kódu na eshopu zajistí placená verze modulu (záložka Banner ověřeno).

c) další funkcí placené verze modulu je možnost vložení konverzního kódu (měření konverzí umožňuje zjistit poměr mezi ziskem a náklady spojenými se zobrazováním zboží na Heureka.cz / Heureka.sk)

 

Do tabu Banner ověřeno vložte celý kód dodaný heurekou - tím je zároveň dáno i požadované umístění banneru na eshopu